Honda WN7
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda WN7 2026 Deneyimler ve Uzman İncelemesi
Der Horvath
Honda WN7, oturma pozisyonu, yol tutusu ve sürüs davranisi açisindan klasik bir Honda naked motosiklet hissi veriyor. Erisilebilirligi, hizli virajlardaki dengesi, sezgisel toparlanmasi ve olgun genel paketi özellikle memnun edici. Buna ek olarak, CCS2 gerçek bir teknik argüman. Ancak: Honda'nin bazi pratik zayifliklari var - depolama alani yok, USB-C'ye ulasmak zor, park freni yok ve hiz sabitleyicinin yararli olacagi yerde geçersiz kilma özelligi olmayan bir hiz sinirlayici. Sonuç olarak, WN7 Honda'nin elektrikli motosiklet sinifina güçlü bir girisidir - özellikle bilinçli olarak elektrikli sürüs yapmak isteyen, ancak tanidik motosiklet hissi olmadan yapmak istemeyen herkes için.

Anahtar Özellikler Honda WN7 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Elektrikli |
|---|---|
| Motor gücü | 24 HP |
| Tork | 100 Nm |
| Şanzıman | Kayış |
| A2 lisansı için kısıtlı olabilir | Evet |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Çap | 43 mm |
| Sürüş | 120 mm |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Tekli salıncak kolu |
|---|---|
| Darbe emici | Tek şok |
| Sürüş | 120 mm |
Şasi
| Eğim | 25 derece |
|---|---|
| Kaster | 99 mm |
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Çap | 296 mm |
| Piston | Çift piston |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 256 mm |
| Piston | Tek piston |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 120 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 70 % |
| Ön lastik çapı | 17 inç |
| Arka lastik genişliği | 150 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 60 % |
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Boy | 2156 mm |
| Genişlik | 826 mm |
| Yükseklik | 1085 mm |
| Aks mesafesi | 1480 mm |
| Koltuk yüksekliği | 800 mm |
| Kuru Ağırlık (ABS'li) | 217 kg |
| Azami hız | 129 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A2, A |
| Aralık | 140 km |
| Akü gücü (Volt V) | 349.44 V |
| Şarj fişi | CCS, Tip 2 |
| Akü performansı (kilovat/saat kWh) | 9.3 kWh |
| Yerden yükseklik | 139 mm |
Donanım
| Donanım | Bağlanabilirlik, Anahtarsız Sistem, LED gündüz farları, LED-Farlar, TFT ekran, USB-C soketi, , , , |
|---|
Hakkında en son 1000PS motosiklet makaleleri Honda WN7
Fiyat Honda WN7
SSS Honda WN7
- HondaWN7 modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- HondaWN7 modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 480.200 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Honda WN7 mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Honda WN7 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği normal. Honda WN7 motorsikletten piyasada ortalama sayıda var.
- Honda WN7 ne kadar popüler?
- Piyasada Honda WN7 modeli için çok zayıf bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda nadiren okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Honda WN7 Resimler
Kaynak: 1000PS
































