Krämer GP2-R 2022
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Krämer GP2-R 2022
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Uygun |
|---|---|
| Motor gücü | 130 HP |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 2 |
| Hacim | 890 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Teknoloji | Kapalı Kartuş |
| Marka | WP |
Arka Süspansiyon
| Darbe emici | Tek şok |
|---|---|
| Marka | WP |
| Ayar | Ön yük |
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Çap | 290 mm |
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
| Marka | Brembo |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 230 mm |
| Piston | Çift piston |
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
| Marka | Brembo |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Kuru Ağırlık | 140 kg |
|---|---|
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 16 l |
SSS Krämer GP2-R
- KrämerGP2-R modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- KrämerGP2-R modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2023 üretim yılı, 657.240 TRY ortalama fiyatı ve 2.500 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Krämer GP2-R mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Krämer GP2-R modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Supersport motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Krämer GP2-R motorsikletten piyasada çok az var.
- Krämer GP2-R ne kadar popüler?
- Piyasada Krämer GP2-R modeli için çok zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Krämer GP2-R Resimler
Kaynak: 1000PS

































