Doohan iTango Classic 25
Hitta tekniska data, priser och recensioner.
Viktig specifikation Doohan iTango Classic 25 2019
Motor och drivlina
Chassi
Frambromsar
| Typ | Dubbel skiva |
|---|
| Manövrering | Hydraulik |
|---|
Bakbromsar
Mått och vikter
| Längd | 1648 mm |
|---|
| Bredd | 651 mm |
|---|
| Höjd | 1110 mm |
|---|
| Säteshöjd | 740 mm |
|---|
| Torrvikt | 56 kg |
|---|
| Tjänstevikt | 66 kg |
|---|
| Högsta hastighet | 25 km/h |
|---|
| Räckvidd | 50 km |
|---|
| Batterispänning (V) | 48 V |
|---|
| Batterikapacitet (Ah) | 20 Ah |
|---|
Frågor och svar Doohan iTango Classic 25
- Vilken av dem är bäst? Doohan iTango Classic 25 eller {AlternativeBrandModel}?
- Det går att jämföra dessa båda motorcyklar här. Du kan hitta alla för- och nackdelar med den jämförbara modellen här.
- Vilken är tillgängligheten för Doohan iTango Classic 25?
- Jämfört med andra Scooter motorcyklar är tillgängligheten mycket dålig. Det finns mycket få Doohan iTango Classic 25 motorcyklar tillgängliga på marknaden.
- Hur populär Doohan iTango Classic 25?
- Det finns en mycket svag efterfrågan på en Doohan iTango Classic 25 efterfrågan på marknaden.
- Vilken är datakällan för innehållet på denna sida?
- Data kommer från motorcykelstidskriften '1000PS’ online. 1000PS grundades år 2001. Företaget är baserat i Österrike. Det största innehållet publiceras på tyska. Dock presenterar dess team också testvideor med motorcyklar på engelska på YouTube. Här kan du hitta 1000PS på Instagram.
Doohan iTango Classic 25 Bilder