Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa 2005
Hitta tekniska data, priser och recensioner.

Viktig specifikation Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa 2005
Motor och drivlina
| Motoreffekt | 91 hk |
|---|---|
| Transmission | kardan |
| Cylindrar | 2 |
| Takter | Fyrtakt |
| Kylning | Oljeluft |
| Slagvolym | 1064 cm3 |
Mått och vikter
| Hjulbas | 1490 mm |
|---|---|
| Säteshöjd | 800 mm |
| Torrvikt | 226 kg |
| Bränsletankskapacitet | 21 l |
| Högsta hastighet | 210 km/h |
| Licensefterlevnad | A |
Frågor och svar Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa
- Vilken av dem är bäst? Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa eller {AlternativeBrandModel}?
- Det går att jämföra dessa båda motorcyklar här. Du kan hitta alla för- och nackdelar med den jämförbara modellen här.
- Vilken är tillgängligheten för Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa?
- Jämfört med andra Naked bike motorcyklar är tillgängligheten mycket dålig. Det finns mycket få Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa motorcyklar tillgängliga på marknaden.
- Hur populär Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa?
- Det finns en mycket svag efterfrågan på en Moto Guzzi V11 Le Mans Rosso Corsa efterfrågan på marknaden.
- Vilken är datakällan för innehållet på denna sida?
- Data kommer från motorcykelstidskriften '1000PS’ online. 1000PS grundades år 2001. Företaget är baserat i Österrike. Det största innehållet publiceras på tyska. Dock presenterar dess team också testvideor med motorcyklar på engelska på YouTube. Här kan du hitta 1000PS på Instagram.






















