Linhai 400-D
Hitta tekniska data, priser och recensioner.

Viktig specifikation Linhai 400-D 2020
Motor och drivlina
| Motoreffekt | 25,8 hk |
|---|---|
| Varvtal vid maximal effekt | 7 000 varv/min |
| Startmotor | Elektrisk |
| Transmissionstyp | Automatisk |
| Cylindrar | 1 |
| Takter | Fyrtakt |
| Slagvolym | 352 cm³ |
Mått och vikter
| Längd | 2 100 mm |
|---|---|
| Bredd | 1 140 mm |
| Höjd | 1 270 mm |
Frågor och svar Linhai 400-D
- Vilken av dem är bäst? Linhai 400-D eller {AlternativeBrandModel}?
- Det går att jämföra dessa båda motorcyklar här. Du kan hitta alla för- och nackdelar med den jämförbara modellen här.
- Vilken är tillgängligheten för Linhai 400-D?
- Jämfört med andra Quad/ATV motorcyklar är tillgängligheten mycket dålig. Det finns mycket få Linhai 400-D motorcyklar tillgängliga på marknaden.
- Hur populär Linhai 400-D?
- Det finns en mycket svag efterfrågan på en Linhai 400-D efterfrågan på marknaden.
- Vilken är datakällan för innehållet på denna sida?
- Data kommer från motorcykelstidskriften '1000PS’ online. 1000PS grundades år 2001. Företaget är baserat i Österrike. Det största innehållet publiceras på tyska. Dock presenterar dess team också testvideor med motorcyklar på engelska på YouTube. Här kan du hitta 1000PS på Instagram.
Linhai 400-D Bilder
Källa: 1000PS
