Horex VR6 Cafe Racer
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Horex VR6 Cafe Racer 2017
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 163 KM |
|---|---|
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 138 min-1 |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 6 |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1218 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | Öhlins |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Premer | 320 mm |
| Bat | Štirje bati |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 264 mm |
| Bat | Dva bata |
| Znamka | Brembo |
Mere in mase
| Višina sedeža | 780 mm |
|---|---|
| Suha masa | 219 kg |
Pogosta vprašanja Horex VR6 Cafe Racer
- Kateri je boljši? Horex VR6 Cafe Racer ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Horex VR6 Cafe Racer?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Horex VR6 Cafe Racer.
- Kako priljubljen je Horex VR6 Cafe Racer?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Horex VR6 Cafe Racer.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Horex VR6 Cafe Racer Slike
Vir: 1000PS








Pokaži več slik



















