Dinli 450 R
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Dinli 450 R 2012
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 20 KM |
|---|
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8250 min-1 |
|---|
| Zaganjalnik | Električni |
|---|
| Prenos moči | Veriga |
|---|
| Število prestav | 5 |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Gibi | Štiritaktni |
|---|
| Ventili na valj | 4 |
|---|
| Ventili | DOHC |
|---|
| Gibna prostornina | 450 cm3 |
|---|
Sprednje vzmetenje
Zadnje zavore
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 10 palcev |
|---|
| Dolžina | 1942 mm |
|---|
| Širina | 1100 mm |
|---|
| Višina | 1100 mm |
|---|
| Višina sedeža | 870 mm |
|---|
| Suha masa | 220 kg |
|---|
| Prostornina posode za gorivo | 12.8 l |
|---|
| Skladnost z dovoljenjem | B |
|---|
Pogosta vprašanja Dinli 450 R
- Kateri je boljši? Dinli 450 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Dinli 450 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Quad/ATV je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Dinli 450 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Dinli 450 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2012 je stabilnost cene modela Dinli 450 R zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Quad/ATV. V prvem letu je bil trend gibanja cen -24 %.
- Kako priljubljen je Dinli 450 R?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Dinli 450 R.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
Dinli 450 R Slike