Tauris Brio 50-4T
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Tauris Brio 50-4T 2010
Motor in pogonski sklop
| Gibi | Štiritaktni |
|---|
| Hlajenje | Zrak |
|---|
| Gibna prostornina | 49.7 cm3 |
|---|
Zadnje zavore
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 10 palcev |
|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 10 palcev |
|---|
| Dolžina | 1720 mm |
|---|
| Širina | 650 mm |
|---|
| Višina | 1050 mm |
|---|
| Višina sedeža | 730 mm |
|---|
| Suha masa | 75 kg |
|---|
| Prostornina posode za gorivo | 5 l |
|---|
Pogosta vprašanja Tauris Brio 50-4T
- Kateri je boljši? Tauris Brio 50-4T ali Brixton BX 125?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Tauris Brio 50-4T?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Tauris Brio 50-4T.
- Kako priljubljen je Tauris Brio 50-4T?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Tauris Brio 50-4T.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Tauris Brio 50-4T Slike