Hyosung Aquila GV 250i Cruiser 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Hyosung Aquila GV 250i Cruiser 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 57 mm |
|---|---|
| Gib | 48.8 mm |
| Moč motorja | 28 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 10000 min-1 |
| Navor | 22.3 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 7500 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 10.3 |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Število prestav | 5 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | Olje-zrak |
| Gibna prostornina | 250 cm3 |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
Sprednje zavore
| Sproženje | Hidravlično |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Boben |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 16 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 15 palcev |
| Višina sedeža | 700 mm |
| Suha masa | 350 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 14 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
Pogosta vprašanja Hyosung Aquila GV 250i Cruiser
- Kateri je boljši? Hyosung Aquila GV 250i Cruiser ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Hyosung Aquila GV 250i Cruiser?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Hyosung Aquila GV 250i Cruiser.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Hyosung Aquila GV 250i Cruiser? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2017 je stabilnost cene modela Hyosung Aquila GV 250i Cruiser zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser. V prvem letu je bil trend gibanja cen -30 %.
- Kako priljubljen je Hyosung Aquila GV 250i Cruiser?
- Na trgu je slabo povpraševanje po modelu Hyosung Aquila GV 250i Cruiser.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.























