MV Agusta F4 1000 R312 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki MV Agusta F4 1000 R312 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 76 mm |
| Gib | 55 mm |
| Moč motorja | 182 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 12400 min-1 |
| Navor | 115 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 10000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 13.1 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1078 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Medosna razdalja | 1408 mm |
| Višina sedeža | 810 mm |
| Suha masa | 193 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 21 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Pogosta vprašanja MV Agusta F4 1000 R312
- Kakšna je trenutna tržna cena modela MV Agusta F4 1000 R312?
- Trenutna povprečna tržna cena modela MV Agusta F4 1000 R312, leto izdelave 2008, s povprečno 12.000 prevoženimi kilometri, je 7.500 EUR.
- Kateri je boljši? MV Agusta F4 1000 R312 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela MV Agusta F4 1000 R312?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles MV Agusta F4 1000 R312.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela MV Agusta F4 1000 R312? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2008 je stabilnost cene modela MV Agusta F4 1000 R312 normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen -28 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je MV Agusta F4 1000 R312?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu MV Agusta F4 1000 R312.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
MV Agusta F4 1000 R312 Slike
Vir: 1000PS




























