Herkules ATV Crossover 150
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Herkules ATV Crossover 150 2009
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 10 KM |
|---|
| Navor | 10 Nm |
|---|
| Gibna prostornina | 150 cm3 |
|---|
Zadnje zavore
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 10 palcev |
|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 10 palcev |
|---|
| Medosna razdalja | 115 mm |
|---|
| Suha masa | 360 kg |
|---|
| Prostornina posode za gorivo | 10 l |
|---|
| Skladnost z dovoljenjem | B |
|---|
Pogosta vprašanja Herkules ATV Crossover 150
- Kateri je boljši? Herkules ATV Crossover 150 ali Derbi Senda X-Race 50 SM?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Herkules ATV Crossover 150?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Quad/ATV je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Herkules ATV Crossover 150.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Herkules ATV Crossover 150? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2008 je stabilnost cene modela Herkules ATV Crossover 150 zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Quad/ATV. V prvem letu je bil trend gibanja cen +20 %.
- Kako priljubljen je Herkules ATV Crossover 150?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Herkules ATV Crossover 150.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE