Ducati Monster S2R 800 dark 2006
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ducati Monster S2R 800 dark 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 77 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Olje-zrak |
| Gibna prostornina | 803 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1440 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 800 mm |
| Suha masa | 173 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 14 l |
| Največja hitrost | 205 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Pogosta vprašanja Ducati Monster S2R 800 dark
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati Monster S2R 800 dark?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati Monster S2R 800 dark, leto izdelave 2025, s povprečno 258 prevoženimi kilometri, je 17.000 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati Monster S2R 800 dark ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati Monster S2R 800 dark?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Ducati Monster S2R 800 dark.
- Kako priljubljen je Ducati Monster S2R 800 dark?
- Na trgu je slabo povpraševanje po modelu Ducati Monster S2R 800 dark.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.

























