Derbi Red Bullet
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Derbi Red Bullet 2007
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 58 KM |
|---|
| Prenos moči | Veriga |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Gibi | Štiritaktni |
|---|
| Hlajenje | tekočina |
|---|
| Gibna prostornina | 501 cm3 |
|---|
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1495 mm |
|---|
| Višina sedeža | 885 mm |
|---|
| Suha masa | 121 kg |
|---|
| Prostornina posode za gorivo | 9 l |
|---|
| Največja hitrost | 150 km/h |
|---|
| Skladnost z dovoljenjem | A |
|---|
Pogosta vprašanja Derbi Red Bullet
- Kateri je boljši? Derbi Red Bullet ali Beta RR 50 Motard?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Derbi Red Bullet?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Derbi Red Bullet.
- Kako priljubljen je Derbi Red Bullet?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Derbi Red Bullet.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE