Moto Guzzi Griso 2008
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Moto Guzzi Griso 2008
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 110 KM |
|---|
| Prenos moči | kardanska gred |
|---|
| Cilindri | 2 |
|---|
| Gibi | Štiritaktni |
|---|
| Hlajenje | Olje-zrak |
|---|
| Gibna prostornina | 1151 cm3 |
|---|
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1554 mm |
|---|
| Višina sedeža | 800 mm |
|---|
| Suha masa | 222 kg |
|---|
| Prostornina posode za gorivo | 16.7 l |
|---|
| Največja hitrost | 230 km/h |
|---|
| Skladnost z dovoljenjem | A |
|---|
Pogosta vprašanja Moto Guzzi Griso
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Moto Guzzi Griso?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Moto Guzzi Griso, leto izdelave 2006, s povprečno 52.750 prevoženimi kilometri, je 4.500 EUR.
- Kateri je boljši? Moto Guzzi Griso ali Moto Guzzi Bellagio 940?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Moto Guzzi Griso?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Moto Guzzi Griso.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Moto Guzzi Griso? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2009 je stabilnost cene modela Moto Guzzi Griso normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -0 %.
- Kako priljubljen je Moto Guzzi Griso?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Moto Guzzi Griso.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE