Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition 2025
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 97.6 mm |
| Gib | 80 mm |
| Moč motorja | 90 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7000 min-1 |
| Navor | 110 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 4250 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Izvrtina dušilne lopute | 50 mm |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli, Preprečevanje poskakovanja kolesa, |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1200 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | Marzocchi |
| Premer | 45 mm |
| Hod | 170 mm |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
| Hod | 170 mm |
| Nastavitev | Predobremenitev |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Osrednja cev |
| Naklon vilic | 26.2 stopinja |
| Predtek | 125 mm |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Premer | 310 mm |
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
| Znamka | Nissin |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 255 mm |
| Bat | En bat |
| Znamka | Nissin |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Vozni načini, ABS za zavoje, Vodenje po žici, Nadzor zdrsavanja koles, |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 90 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 90 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 21 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 150 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 70 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2273 mm |
| Širina | 834 mm |
| Višina | 1185 mm |
| Medosna razdalja | 1525 mm |
| Višina sedeža | 795 mm |
| Višina sedeža največ | 820 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 228 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15 l |
| Največja hitrost | 176 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
| Kombinirani izpust CO2 | 105 g/km |
| Hrup na mestu | 91 dB |
Oprema
| Oprema | Bluetooth, Povezljivost, Dnevne luči LED, LED-žarometi, Zaslon TFT, , , |
|---|
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition
- Katere pnevmatike trenutno priporoča uredniška ekipa 1000 KM za ta model?
Poceni športni vsestranski voznik
Za vsakodnevno vožnjo na delo in krajše vožnje ob koncu tedna. Športne pnevmatike iz druge vrste - dobro razmerje med ceno in zmogljivostjo.
Pogosta vprašanja Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition, leto izdelave 2026, s povprečno 290 prevoženimi kilometri, je 16.400 EUR.
- Kateri je boljši? Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition.
- Kako priljubljen je Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Triumph Scrambler 1200 X Icon Edition Slike
Vir: 1000PS




























