Benda Napoleonbob 125
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Benda Napoleonbob 125 2026
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | V |
|---|---|
| Izvrtina | 42 mm |
| Gib | 45 mm |
| Moč motorja | 14 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9000 min-1 |
| Navor | 10.9 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6500 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11.3 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli, Preprečevanje poskakovanja kolesa, Sistemi sklopke |
| Prenos moči | Veriga |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 3 |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 125 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Hod | 75 mm |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
| Hod | 38 mm |
| Nastavitev | Predobremenitev |
| Material | Jeklo |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Premer | 320 mm |
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
| Sproženje | Hidravlično |
| Tehnologija | Radialna |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 260 mm |
| Bat | Dva bata |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Nadzor zdrsavanja koles |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 130 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 80 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 18 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 160 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 70 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 18 palcev |
| Dolžina | 2315 mm |
| Širina | 805 mm |
| Višina | 1035 mm |
| Medosna razdalja | 1545 mm |
| Višina sedeža | 748 mm |
| Lastna masa | 195 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 9 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A1, B196 |
| Razpon | 200 km |
| Kombinirani izpust CO2 | 64 g/km |
| Kombinirana poraba goriva | 2.7 l/100 km |
| Hrup na mestu | 91 dB |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Svetla višina | 120 mm |
Oprema
| Oprema | Zaslon TFT, Sodobna elektronika |
|---|
Cena Benda Napoleonbob 125
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Benda Napoleonbob 125
Pogosta vprašanja Benda Napoleonbob 125
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Benda Napoleonbob 125?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Benda Napoleonbob 125, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 5.330 EUR.
- Kateri je boljši? Benda Napoleonbob 125 ali Benda Napoleonbob 250?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Benda Napoleonbob 125?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Benda Napoleonbob 125.
- Kako priljubljen je Benda Napoleonbob 125?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Benda Napoleonbob 125.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Benda Napoleonbob 125 Slike
Vir: 1000PS
























