Aprilia SR GT 400 2026
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Aprilia SR GT 400 2026 Izkušnje in strokovne ocene
Der Horvath
Aprilia SR GT 400 navdušujoče dokazuje, koliko vozne dinamike in kakovosti je danes mogoče najti v skuterju srednjega razreda. Predvsem stabilno in kakovostno vzmetenje ter neposredna odzivnost 400-kubičnega enovaljnika zagotavljata, da se skuter zdi veliko bolj športen in kakovosten, kot bi pričakovali v tem razredu. Hkrati pa je zaradi dobre ergonomije, praktičnega prostora za shranjevanje ter primerne zaščite pred vetrom in vremenskimi vplivi še vedno primeren za vsakdanjo uporabo. Manjše pomanjkljivosti, kot je nekoliko počasno delovanje zaslona, so v celotni sliki nepomembne. V kombinaciji z ugodno ceno je rezultat zelo prepričljiv celovit paket za vse, ki iščejo športen, stabilen in vsestranski skuter.

Ključni tehnični podatki Aprilia SR GT 400 2026
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 84 mm |
|---|---|
| Gib | 72 mm |
| Moč motorja | 36 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7500 min-1 |
| Navor | 37.7 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 5700 min-1 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Prenos moči | neposredni |
| Vrsta menjalnika | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Mazanje | Suho korito |
| Gibna prostornina | 399 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Premer | 41 mm |
| Hod | 120 mm |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtenje enote |
|---|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
| Pritrditev amortizerja | Mehanizem vzmetenja |
| Hod | 120 mm |
| Nastavitev | Predobremenitev |
| Material | Jeklo |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Premer | 300 mm |
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
| Sproženje | Hidravlično |
| Tehnologija | Radialna |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 240 mm |
| Bat | Dva bata |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Nadzor zdrsavanja koles, , |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 16 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 150 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 70 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 14 palcev |
| Medosna razdalja | 1535 mm |
| Višina sedeža | 820 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 186 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 12 l |
| Razpon | 300 km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Svetla višina | 190 mm |
Oprema
| Oprema | Ogrevani ročaji, Sistem brez ključa, LED-žarometi, Zaslon TFT, Vtičnica USB-C, Nastavljiv vetrobran, , , , , , , , , |
|---|
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Aprilia SR GT 400
Pogosta vprašanja Aprilia SR GT 400
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Aprilia SR GT 400?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Aprilia SR GT 400, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 6.250 EUR.
- Kateri je boljši? Aprilia SR GT 400 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Aprilia SR GT 400?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Aprilia SR GT 400.
- Kako priljubljen je Aprilia SR GT 400?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Aprilia SR GT 400. Poročila o testiranjih tega modela so redko brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Aprilia SR GT 400 Slike
Vir: 1000PS












































