Peugeot Django Classic 50
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Peugeot Django Classic 50 2026
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 3.5 KM |
|---|
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7700 min-1 |
|---|
| Navor | 3.2 Nm |
|---|
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
|---|
| Zaganjalnik | Električni |
|---|
| Prenos moči | Jermen |
|---|
| Vrsta menjalnika | Variomatic |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Gibi | Štiritaktni |
|---|
| Gibna prostornina | 50 cm3 |
|---|
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
| Hod | 75 mm |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtenje enote |
|---|
| Hod | 65 mm |
|---|
Podvozje
Sprednje zavore
Zadnje zavore
Mere in mase
| Dolžina | 1925 mm |
|---|
| Širina | 710 mm |
|---|
| Višina | 1190 mm |
|---|
| Medosna razdalja | 1350 mm |
|---|
| Višina sedeža | 770 mm |
|---|
| Suha masa | 117 kg |
|---|
| Lastna masa | 126 kg |
|---|
| Skladnost z dovoljenjem | AM |
|---|
| Razpon | 380 km |
|---|
| Kombinirani izpust CO2 | 45 g/km |
|---|
Oprema
| Oprema | Udobje, Razsvetljava, Prostor za shranjevanje, Predal za rokavice |
|---|
Pogosta vprašanja Peugeot Django Classic 50
- Kateri je boljši? Peugeot Django Classic 50 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Peugeot Django Classic 50?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Peugeot Django Classic 50.
- Kako priljubljen je Peugeot Django Classic 50?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Peugeot Django Classic 50.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
Peugeot Django Classic 50 Slike