NIU MQi GT 45 2025
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki NIU MQi GT 45 2025
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Električno |
|---|
| Moč motorja | 4 KM |
|---|
| Vrsta menjalnika | Samodejni |
|---|
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtenje enote |
|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
|---|
Podvozje
| Tip okvirja | Centralni nosilec |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|
| Premer | 220 mm |
|---|
| Sproženje | Hidravlično |
|---|
Zadnje zavore
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 90 mm |
|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 90 % |
|---|
| Premer sprednje pnevmatike | 14 palcev |
|---|
| Širina zadnje pnevmatike | 110 mm |
|---|
| Višina zadnje pnevmatike | 80 % |
|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 14 palcev |
|---|
| Dolžina | 1890 mm |
|---|
| Širina | 700 mm |
|---|
| Višina | 1171 mm |
|---|
| Medosna razdalja | 1380 mm |
|---|
| Višina sedeža | 816 mm |
|---|
| Lastna masa | 115 kg |
|---|
| Največja hitrost | 45 km/h |
|---|
| Razpon | 100 km |
|---|
| Kapaciteta akumulatorja (amper-ure, Ah) | 31 Ah |
|---|
Oprema
| Oprema | Povezljivost, Dnevne luči LED, LED-žarometi |
|---|
Pogosta vprašanja NIU MQi GT 45
- Kateri je boljši? NIU MQi GT 45 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela NIU MQi GT 45?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles NIU MQi GT 45.
- Kako priljubljen je NIU MQi GT 45?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu NIU MQi GT 45.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NIU MQi GT 45 Slike