Krämer GP2-R 2022
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Krämer GP2-R 2022
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Moč motorja | 130 KM |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibna prostornina | 890 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Tehnologija | Zaprte vilice |
| Znamka | WP |
Zadnje vzmetenje
| Amortizer | En blažilnik |
|---|---|
| Znamka | WP |
| Nastavitev | Predobremenitev |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Premer | 290 mm |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 230 mm |
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
| Znamka | Brembo |
Mere in mase
| Suha masa | 140 kg |
|---|---|
| Prostornina posode za gorivo | 16 l |
Pogosta vprašanja Krämer GP2-R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Krämer GP2-R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Krämer GP2-R, leto izdelave 2023, s povprečno 2.500 prevoženimi kilometri, je 18.990 EUR.
- Kateri je boljši? Krämer GP2-R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Krämer GP2-R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Krämer GP2-R.
- Kako priljubljen je Krämer GP2-R?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Krämer GP2-R.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Krämer GP2-R Slike
Vir: 1000PS

































