KTM 790 Duke L 2020
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki KTM 790 Duke L 2020
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 88 mm |
| Gib | 65.7 mm |
| Moč motorja | 95 KM |
| Navor | 86 Nm |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Preprečevanje poskakovanja kolesa |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Mazanje | tlačno kroženje |
| Gibna prostornina | 799 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Premer | 43 mm |
| Hod | 140 mm |
Zadnje vzmetenje
| Amortizer | En blažilnik |
|---|---|
| Hod | 150 mm |
| Nastavitev | Predobremenitev |
Podvozje
| Naklon vilic | 66 stopinja |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Premer | 300 mm |
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | Radialna |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 240 mm |
| Bat | En bat |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Vozni načini, ABS za zavoje |
|---|
Mere in mase
| Višina sedeža | 825 mm |
|---|---|
| Suha masa (z ABS) | 169 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 14 l |
| Razpon | 318 km |
| Kombinirani izpust CO2 | 102.9 g/km |
| Kombinirana poraba goriva | 4.4 l/100 km |
Oprema
| Oprema | Zaslon TFT |
|---|
Cena KTM 790 Duke L
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Podobni izdelki KTM 790 Duke L
Pogosta vprašanja KTM 790 Duke L
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 790 Duke L?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 790 Duke L, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 9.040 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 790 Duke L ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 790 Duke L?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles KTM 790 Duke L.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 790 Duke L? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2023 je stabilnost cene modela KTM 790 Duke L slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -8 % in TrendSecondYear} % v drugem letu.
- Kako priljubljen je KTM 790 Duke L?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu KTM 790 Duke L.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
KTM 790 Duke L Slike
Vir: 1000PS




























