Triumph Speed Four 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Triumph Speed Four 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 98 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 599 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1395 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 810 mm |
| Suha masa | 170 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18 l |
| Največja hitrost | 225 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Triumph Speed Four
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Pogosta vprašanja Triumph Speed Four
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Triumph Speed Four?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Triumph Speed Four, leto izdelave 2005, s povprečno 25.063 prevoženimi kilometri, je 3.470 EUR.
- Kateri je boljši? Triumph Speed Four ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Triumph Speed Four?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Triumph Speed Four.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Triumph Speed Four? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2006 je stabilnost cene modela Triumph Speed Four slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -15 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Triumph Speed Four?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Triumph Speed Four. Poročila o testiranjih tega modela so redko brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
























