Kumpan 54i:nspire
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Kumpan 54i:nspire 2023
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Električno |
|---|---|
| Moč motorja | 4 KM |
| Navor | 92 Nm |
Zadnje vzmetenje
| Amortizer | Dva blažilnika |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Sproženje | Hidravlično |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Dolžina | 1939 mm |
|---|---|
| Širina | 734 mm |
| Višina | 1136 mm |
| Medosna razdalja | 1354 mm |
| Višina sedeža | 800 mm |
| Lastna masa | 112 kg |
Podobni izdelki Kumpan 54i:nspire
Pogosta vprašanja Kumpan 54i:nspire
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Kumpan 54i:nspire?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Kumpan 54i:nspire, leto izdelave 2022, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 3.310 EUR.
- Kateri je boljši? Kumpan 54i:nspire ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Kumpan 54i:nspire?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Kumpan 54i:nspire.
- Kako priljubljen je Kumpan 54i:nspire?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Kumpan 54i:nspire. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Kumpan 54i:nspire Slike
Vir: 1000PS



Pokaži več slik


