Triumph Bonneville Spirit

Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Triumph Bonneville Spirit

Kľúčové špecifikácie Triumph Bonneville Spirit 2015

Motor a pohonný reťazec

Typ motoraRadový s 270° kľukovým hriadeľom
Vŕtanie90 mm
Zdvih piestu68 mm
Výkon motora68 k
Otáčky za minútu pri max. výkone7 500 ot./min.
Krútiaci moment68 Nm
Otáčky za minútu pri krútiacom momente5 800 ot./min.
Kompresný pomer9,2
Typ spojkyViaceré doštičky v olejovom kúpeli
PrevodovkaReťaz
Počet prevodových stupňov5
VentilyDOHC
ChladenieVzduch
Zdvihový objem865 cm³

Predné odpruženie

ZnačkaKayaba

Zadné odpruženie

TlmičDual Shock
ZnačkaKayaba

Podvozok

RámOceľ

Predné brzdy

PiestDva piesty
Uchytenie tlmičovPlávajúci strmeň

Zadné brzdy

TypKotúč
PiestDva piesty
Uchytenie tlmičovPlávajúci strmeň
ZnačkaNissin

Rozmery a hmotnosti

Šírka prednej pneumatiky100 mm
Výška prednej pneumatiky90 %
Priemer prednej pneumatiky19 palce
Šírka zadnej pneumatiky130 mm
Výška zadnej pneumatiky80 %
Priemer zadnej pneumatiky17 palce
Dĺžka2 230 mm
Šírka740 mm
Výška1 100 mm
Rázvor1 500 mm
Výška sedadla775 mm
Pohotovostná hmotnosť225 kg
Objem palivovej nádrže16 l
Skupiny vodičských preukazovA

FAQ pneumatiky Triumph Bonneville Spirit

Aké rozmery pneumatík potrebujem?
Rozmer pneumatiky Triumph Bonneville Spirit 2015 je vpredu 100/90-19 a vzadu 130/80-17.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Bonneville Spirit

Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Bonneville Spirit?
Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Bonneville Spirit, rok výroby 2016, je 7 610 EUR s priemerným nájazdom 12 061 km.
Ktorý z nich je lepší? Triumph Bonneville Spirit alebo SWM Ace of Spades 125?
Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Bonneville Spirit?
V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Triumph Bonneville Spirit.
Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Bonneville Spirit? A čo vývoj cien?
Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Triumph Bonneville Spirit bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -7 %.
Ako populárny je model Triumph Bonneville Spirit?
Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Triumph Bonneville Spirit.
Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.

TOP porovnania

Triumph Bonneville Spirit Obrázky

Zdroj: 1000PS

Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 1
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 2
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 3
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 4
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 5
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 6
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 7
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 8
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 9
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 10
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 11
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 12
Triumph Bonneville Spirit - Obrázok 13