VR VR Cross 2014
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.
Kľúčové špecifikácie VR VR Cross 2014
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 11.5 k |
|---|
| Krútiaci moment | 30 Nm |
|---|
| Prevodovka | Reťaz |
|---|
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
| Značka | Marzocchi |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
| Značka | Marzocchi |
|---|
Predné brzdy
Zadné brzdy
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
|---|
| Rázvor | 1310 mm |
|---|
| Výška sedadla | 915 mm |
|---|
| Pohotovostná hmotnosť | 95 kg |
|---|
| Maximálna rýchlosť | 70 km/h |
|---|
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) VR VR Cross
- Aká je aktuálna trhová cena modelu VR VR Cross?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu VR VR Cross, rok výroby 2014, je 9 570 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? VR VR Cross alebo BMW F 900 XR?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu VR VR Cross?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov VR VR Cross.
- Ako populárny je model VR VR Cross?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli VR VR Cross.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
VR VR Cross Obrázky