Kawasaki W800 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kawasaki W800 2021
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 77 mm |
| Zdvih piestu | 83 mm |
| Výkon motora | 48 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 62.9 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4800 ot./min. |
| Kompresný pomer | 8.4 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 773 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 130 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Uchytenie tlmičov | priamy |
| Zdvih | 107 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
| Závlek kolesa | 94 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 270 mm |
| Piest | Dva piesty |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2135 mm |
| Šírka | 925 mm |
| Výška | 1120 mm |
| Rázvor | 1465 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 217 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Kawasaki W800
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Kawasaki W800 História
Kawasaki W800 2025

48 k
773 cm3
221 kg
9 367,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki W800 2024

48 k
773 cm3
217 kg
9 728,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki W800 2023

48 k
773 cm3
217 kg
10 078,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki W800 2022

48 k
773 cm3
217 kg
8 151,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki W800 2021

48 k
773 cm3
217 kg
10 594,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki W800 2020

48 k
773 cm3
217 kg
7 611,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki W800 2017

48 k
773 cm3
216 kg
Kawasaki W800 2016

48 k
773 cm3
216 kg
Kawasaki W800 2015

48 k
773 cm3
216 kg
Kawasaki W800 2014

48 k
773 cm3
216 kg
Kawasaki W800 2013

48 k
773 cm3
216 kg
Kawasaki W800 2012

48 k
773 cm3
216 kg
7 379,00 €priemerná trhová cena
Kawasaki W800 2011

773 cm3
216 kg
FAQ pneumatiky Kawasaki W800
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacný športový všestranný automobil
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Alternatívy k Kawasaki W800
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kawasaki W800
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kawasaki W800?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kawasaki W800, rok výroby 2025, je 10 400 EUR s priemerným nájazdom 1 260 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kawasaki W800 alebo Triumph Bonneville T120?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kawasaki W800?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Kawasaki W800.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kawasaki W800? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2019, cenová stabilita modelu Kawasaki W800 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -23 %, +9 % v druhom roku a -2 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kawasaki W800?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Kawasaki W800. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kawasaki W800 Obrázky
Zdroj: 1000PS













Zobraziť viac obrázkov















