Hyosung GT 650i Naked SE 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Hyosung GT 650i Naked SE 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 81.5 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 62 mm |
| Výkon motora | 82 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 67 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.6 |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Zdvihový objem | 647 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Výška sedadla | 780 mm |
|---|---|
| Suchá hmotnosť | 400 kg |
| Objem palivovej nádrže | 17 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Hyosung GT 650i Naked SE
- Ktorý z nich je lepší? Hyosung GT 650i Naked SE alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Hyosung GT 650i Naked SE?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Hyosung GT 650i Naked SE.
- Ako populárny je model Hyosung GT 650i Naked SE?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Hyosung GT 650i Naked SE.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.



























