Suzuki Bandit 600S 2005
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Suzuki Bandit 600S 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 78 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 656 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1440 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 770 mm |
| Suchá hmotnosť | 204 kg |
| Objem palivovej nádrže | 20 l |
| Maximálna rýchlosť | 205 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Suzuki Bandit 600S
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Suzuki Bandit 600S
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Suzuki Bandit 600S?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Suzuki Bandit 600S, rok výroby 2004, je 3 130 EUR s priemerným nájazdom 35 374 km.
- Ktorý z nich je lepší? Suzuki Bandit 600S alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Suzuki Bandit 600S?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Sport touring motorcycle je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Suzuki Bandit 600S.
- Ako populárny je model Suzuki Bandit 600S?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Suzuki Bandit 600S.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Suzuki Bandit 600S Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov


























