BMW K 1200 RS
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie BMW K 1200 RS 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 130 k |
|---|---|
| Prevodovka | kardan |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1171 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1555 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 770 mm |
| Suchá hmotnosť | 265 kg |
| Objem palivovej nádrže | 20.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 245 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena BMW K 1200 RS
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) BMW K 1200 RS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu BMW K 1200 RS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu BMW K 1200 RS, rok výroby 1997, je 2 680 EUR s priemerným nájazdom 74 490 km.
- Ktorý z nich je lepší? BMW K 1200 RS alebo BMW K 1200 S?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu BMW K 1200 RS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Sport touring motorcycle je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov BMW K 1200 RS.
- Ako populárny je model BMW K 1200 RS?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli BMW K 1200 RS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
BMW K 1200 RS Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov
















