MV Agusta Brutale 1000 ABT
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie MV Agusta Brutale 1000 ABT 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 79 mm |
| Zdvih piestu | 50.9 mm |
| Výkon motora | 201 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 13500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 116 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 11000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 13.4 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Vstrekovače na valec | 2 |
| Priemer škrtiacej klapky | 50 mm |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli, Zabanenie odskakovaniu kolies, Spojkové systémy |
| Zapaľovanie | Riadiaca jednotka motora |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 998 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Technológia | Povrchová úprava TiN |
| Značka | Öhlins |
| Priemer | 43 mm |
| Zdvih | 130 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Značka | Öhlins |
| Zdvih | 120 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Chróm-molybdén |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
| Závlek kolesa | 97 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
| Technológia | radiálny, Monoblok |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Značka | Brembo |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, elektronicky nastaviteľné odpruženie, ABS v zákrutách, Launch-Control, Ride-by-Wire, Tempomat, Kontrola trakcie, Anti-wheelie, Tlmič riadenia, Moderná elektronika, IMU (Inerciálna meracia jednotka), Elektronický tlmič riadenia, Odpruženie, Kontrola trakcie v zákrutách, Cornering ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 200 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 55 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2080 mm |
| Šírka | 805 mm |
| Výška | 845 mm |
| Rázvor | 1415 mm |
| Výška sedadla | 845 mm |
| Výška sedadla až | 845 mm |
| Suchá hmotnosť | 203 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 200 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Maximálna rýchlosť | 300 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
| Dojazd | 235 km |
| Napájanie batérie (volty, V) | 12 V |
| Kapacita batérie (ampérhodiny, Ah) | 4 Ah |
| Kombinované emisie CO2 | 136 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 5.8 l/100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Svetlá výška | 141 mm |
Vybavenie
| Vybavenie | Bluetooth, Konektivita, TFT displej, Integrovaný navigačný systém, Moderná elektronika, Konektivita |
|---|
FAQ pneumatiky MV Agusta Brutale 1000 ABT
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacný športový všestranný automobil
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Pneumatiky Hypersport s vhodnosťou na traťové dni
Športové pneumatiky na cesty, ktoré sa dobre osvedčia aj na okruhu. Niektoré kompromisy v daždi na ceste alebo v horúčave na okruhu.
Cestné športové pneumatiky
Univerzálna pneumatika pre športových cestných jazdcov. Superšportové motocykle, naháče, športové turistické motocykle. Aj príležitostné výjazdy na pretekársku trať. Svoju úlohu však zohráva aj kilometrový výkon, krátky čas zahrievania a výkon v zlom počasí.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) MV Agusta Brutale 1000 ABT
- Ktorý z nich je lepší? MV Agusta Brutale 1000 ABT alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu MV Agusta Brutale 1000 ABT?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov MV Agusta Brutale 1000 ABT.
- Ako populárny je model MV Agusta Brutale 1000 ABT?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli MV Agusta Brutale 1000 ABT.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
MV Agusta Brutale 1000 ABT Obrázky
Zdroj: 1000PS















