Yamaha Tricity 300 Airbag
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha Tricity 300 Airbag 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 70 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 75.9 mm |
| Výkon motora | 28 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 28.9 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.9 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Mazanie | tlakový obeh |
| Zdvihový objem | 292 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 100 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Zdvih | 84 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 267 mm |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 267 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Kombinovaný brzdový systém, ABS v zákrutách, , , |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2250 mm |
| Šírka | 815 mm |
| Výška | 1470 mm |
| Rázvor | 1595 mm |
| Výška sedadla | 795 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 242 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
| Dojazd | 393 km |
| Kombinované emisie CO2 | 76 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.3 l/100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Svetlá výška | 130 mm |
Vybavenie
| Vybavenie | Airbag, Konektivita, LED svetlomety, TFT displej, Integrovaný navigačný systém, , , , , , |
|---|
FAQ pneumatiky Yamaha Tricity 300 Airbag
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha Tricity 300 Airbag
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha Tricity 300 Airbag alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha Tricity 300 Airbag?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Yamaha Tricity 300 Airbag.
- Ako populárny je model Yamaha Tricity 300 Airbag?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Yamaha Tricity 300 Airbag.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha Tricity 300 Airbag Obrázky
Zdroj: 1000PS











































