Peugeot Django Classic 50
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.
Kľúčové špecifikácie Peugeot Django Classic 50 2026
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 3.5 k |
|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7700 ot./min. |
|---|
| Krútiaci moment | 3.2 Nm |
|---|
| Palivový systém | Vstrekovanie |
|---|
| Štartér | Elektrický |
|---|
| Prevodovka | Remeň |
|---|
| Typ prevodovky | Variomatic |
|---|
| Valce | 1 |
|---|
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
|---|
| Zdvihový objem | 50 cm3 |
|---|
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
| Zdvih | 75 mm |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|
| Zdvih | 65 mm |
|---|
Podvozok
Predné brzdy
Zadné brzdy
Rozmery a hmotnosti
| Dĺžka | 1925 mm |
|---|
| Šírka | 710 mm |
|---|
| Výška | 1190 mm |
|---|
| Rázvor | 1350 mm |
|---|
| Výška sedadla | 770 mm |
|---|
| Suchá hmotnosť | 117 kg |
|---|
| Pohotovostná hmotnosť | 126 kg |
|---|
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
|---|
| Dojazd | 380 km |
|---|
| Kombinované emisie CO2 | 45 g/km |
|---|
Vybavenie
| Vybavenie | Komfort, Osvetlenie, Úložný priestor, Priehradka |
|---|
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Peugeot Django Classic 50
- Ktorý z nich je lepší? Peugeot Django Classic 50 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Peugeot Django Classic 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Peugeot Django Classic 50.
- Ako populárny je model Peugeot Django Classic 50?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Peugeot Django Classic 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
Peugeot Django Classic 50 Obrázky