Vertigo Nitro DLR 125 2025
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.
Kľúčové špecifikácie Vertigo Nitro DLR 125 2025
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 54 mm |
|---|
| Zdvih piestu | 54.5 mm |
|---|
| Palivový systém | Vstrekovanie |
|---|
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
|---|
| Prevodovka | Reťaz |
|---|
| Počet prevodových stupňov | 6 |
|---|
| Valce | 1 |
|---|
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
|---|
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
|---|
Predné odpruženie
| Značka | Tech |
|---|
| Zdvih | 170 mm |
|---|
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
|---|
Zadné odpruženie
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
|---|
| Materiál | Hliník |
|---|
Podvozok
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
|---|
Zadné brzdy
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Jazdné režimy |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
|---|
| Rázvor | 1310 mm |
|---|
| Výška sedadla | 680 mm |
|---|
| Pohotovostná hmotnosť | 68 kg |
|---|
| Objem palivovej nádrže | 2.3 l |
|---|
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Vertigo Nitro DLR 125
- Ktorý z nich je lepší? Vertigo Nitro DLR 125 alebo Honda TRX 250 TE?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Vertigo Nitro DLR 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Trial je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Vertigo Nitro DLR 125.
- Ako populárny je model Vertigo Nitro DLR 125?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Vertigo Nitro DLR 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Vertigo Nitro DLR 125 Obrázky