Kumpan 54i:gnite
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kumpan 54i:gnite 2023
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Elektrický |
|---|---|
| Výkon motora | 9.5 k |
| Krútiaci moment | 141 Nm |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Dĺžka | 1950 mm |
|---|---|
| Šírka | 730 mm |
| Výška | 1215 mm |
| Rázvor | 1354 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Suchá hmotnosť | 82 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 112 kg |
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kumpan 54i:gnite
- Ktorý z nich je lepší? Kumpan 54i:gnite alebo Trinity Uranus R?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kumpan 54i:gnite?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Kumpan 54i:gnite.
- Ako populárny je model Kumpan 54i:gnite?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Kumpan 54i:gnite. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kumpan 54i:gnite Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobraziť viac obrázkov




