Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.
Kľúčové špecifikácie Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock 2021
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 84.5 mm |
|---|
| Zdvih piestu | 75 mm |
|---|
| Kompresný pomer | 10 |
|---|
| Palivový systém | Vstrekovanie |
|---|
| Štartér | Elektrický |
|---|
| Zapaľovanie | Tranzistor |
|---|
| Prevodovka | Remeň |
|---|
| 2WD | Áno |
|---|
| Valce | 1 |
|---|
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
|---|
| Ventily | OHC |
|---|
| Chladenie | kvapalina |
|---|
| Zdvihový objem | 421 cm3 |
|---|
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | A-Arm |
|---|
| Zdvih | 171 mm |
|---|
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | A-Arm |
|---|
| Zdvih | 189 mm |
|---|
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
|---|
Zadné brzdy
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
|---|
| Dĺžka | 2035 mm |
|---|
| Šírka | 1180 mm |
|---|
| Výška | 1160 mm |
|---|
| Rázvor | 1240 mm |
|---|
| Výška sedadla | 855 mm |
|---|
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
|---|
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock, rok výroby 2021, je 10 490 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock alebo Yamaha Kodiak 450 EPS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu ATV & Side by Side je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock.
- Ako populárny je model Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock Obrázky