Suzuki GSX-S1000F 2018 vs. Kawasaki Z1000SX 2015
Suzuki GSX-S1000F 2018
Suzuki GSX-S1000F 2018
Kawasaki Z1000SX 2015
Kawasaki Z1000SX 2015
Loading...
Specyfikacja techniczna Suzuki GSX-S1000F 2018 w porównaniu do Kawasaki Z1000SX 2015
Suzuki GSX-S1000F 2018
Silnik i układ napędowy
Typ silnikaTyp silnikaW kolejceTyp silnikaW kolejce
średnica cylindraśrednica cylindra73.4 mmśrednica cylindra77 mm
skok tłokaskok tłoka59 mmskok tłoka56 mm
Moc maksymalnaMoc maksymalna149 KMMoc maksymalna142 KM
Moment obrotowyMoment obrotowy106 NmMoment obrotowy111 Nm
Stopień kompresjiStopień kompresji12.2 Stopień kompresji11.8
StarterStarterElektrycznyStarterElektryczny
przeniesienie napęduprzeniesienie napęduŁańcuchprzeniesienie napęduŁańcuch
Liczba biegówLiczba biegów6Liczba biegów6
Liczba cylindrówLiczba cylindrów4Liczba cylindrów4
Liczba taktówLiczba taktów4-suwowyLiczba taktów4-suwowy
ChłodzenieChłodzeniepłynChłodzeniepłyn
Pojemność skokowaPojemność skokowa999 cm³Pojemność skokowa1,043 cm³
Przednie zawieszenie
Tylne zawieszenie
RegulacjaRegulacjaObciążenie wstępne, OdbicieRegulacjaKompresja, Obciążenie wstępne, Odbicie
Hamulce przednie
typ budowytyp budowyDwie tarczetyp budowyDwie tarcze
TłokTłokCztery tłokiTłokCztery tłoki
TechnologiaTechnologiapromieniowyTechnologiapromieniowy, Monoblok, Płatek
Hamulec tylny
typtypTarczatypTarcza
TłokTłokPojedynczy tłokTłokPojedynczy tłok
Systemy wspomagające
Systemy wspomagająceSystemy wspomagająceABSSystemy wspomagająceKontrola trakcji
Wymiary i waga
Szerokość przedniej oponySzerokość przedniej opony120 mmSzerokość przedniej opony120 mm
Wysokość przedniej oponyWysokość przedniej opony70 %Wysokość przedniej opony70 %
średnica przedniej oponyśrednica przedniej opony17 calśrednica przedniej opony17 cal
Szerokość tylnej oponySzerokość tylnej opony190 mmSzerokość tylnej opony190 mm
Wysokość tylnej oponyWysokość tylnej opony50 %Wysokość tylnej opony50 %
Średnica tylnej oponyŚrednica tylnej opony17 calŚrednica tylnej opony17 cal
DługośćDługość2,115 mmDługość2,105 mm
SzerokośćSzerokość795 mmSzerokość790 mm
Rozstaw osiRozstaw osi1,460 mmRozstaw osi1,445 mm
Wysokość siedzenia odWysokość siedzenia od815 mmWysokość siedzenia od822 mm
Pojemność zbiornika paliwaPojemność zbiornika paliwa17 lPojemność zbiornika paliwa19 l
Kategorie prawa jazdyKategorie prawa jazdyAKategorie prawa jazdyA
Plusy i minusy w porównaniu
Plusy i minusy w porównaniu
Suzuki GSX-S1000F 2018
Suzuki GSX-S1000F 2018
Suzuki byc moze wybralo nieco drewniana nazwe dla GSX-S 1000 F, ale poza tym skladniki sa dobrze polaczone. Kierownica i pozycja motocykla mocno przypominaja naked bike. Zarówno podwozie, jak i silnik zachwyca fanów motocykli sportowych. Naprawde godny sport touring.