NIU N lite 2019
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja NIU N lite 2019
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | Elektryczny |
|---|
| Typ skrzyni biegów | Automatyczny |
|---|
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz |
|---|
| Amortyzator | Dual Shock |
|---|
Podwozie
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|
| Średnica | 220 mm |
|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
|---|
| Uruchomienie | mechanika |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|
| Średnica | 180 mm |
|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 90 mm |
|---|
| Wysokość przedniej opony | 90 % |
|---|
| średnica przedniej opony | 12 cal |
|---|
| Szerokość tylnej opony | 120 mm |
|---|
| Wysokość tylnej opony | 70 % |
|---|
| Średnica tylnej opony | 12 cal |
|---|
| Długość | 1800 mm |
|---|
| Szerokość | 700 mm |
|---|
| Wysokość | 1130 mm |
|---|
| Rozstaw osi | 1280 mm |
|---|
| Wysokość siedzenia od | 740 mm |
|---|
| Masa sucha | 95 kg |
|---|
FAQ NIU N lite
- Który skuter jest lepszy? NIU N lite czy NIU NQi Sport?
- Możesz porównać te dwie hulajnogi klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność NIU N lite?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Scooter dostępność tego skutera jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy NIU N lite.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza NIU N lite? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2020, stabilność ceny NIU N lite była bardzo niska na tle innych skuterów kategorii Scooter. Trend cenowy wynosił -30% w pierwszym roku.
- Jak popularny jest skuter NIU N lite?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na skuter NIU N lite.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów skuterów w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
NIU N lite Zdjęcia