Ducati 750 SS Carenata 2005
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Ducati 750 SS Carenata 2005
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 75 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 802 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 815 mm |
| Masa sucha | 183 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 16 l |
| Prędkość maksymalna | 210 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
FAQ Ducati 750 SS Carenata
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Ducati 750 SS Carenata?
- Aktualna średnia cena za Ducati 750 SS Carenata, rocznik 1997, kształtuje się na poziomie 23 550 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 13 261 km.
- Który motocykl jest lepszy? Ducati 750 SS Carenata czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Ducati 750 SS Carenata?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supersport dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Ducati 750 SS Carenata.
- Jak popularny jest motocykl Ducati 750 SS Carenata?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Ducati 750 SS Carenata.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Ducati 750 SS Carenata Zdjęcia
Źródło: 1000PS

























