E-ATV 250 SX F
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja E-ATV 250 SX F 2010
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 76 mm |
|---|
| skok tłoka | 54.8 mm |
|---|
| Starter | Kopnięcie |
|---|
| Liczba cylindrów | 1 |
|---|
| Liczba taktów | 4-suwowy |
|---|
| Chłodzenie | płyn |
|---|
| Pojemność skokowa | 248.6 cm³ |
|---|
Hamulce przednie
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 10 cal |
|---|
| Rozstaw osi | 1295 mm |
|---|
| Masa sucha | 172 kg |
|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 8 l |
|---|
FAQ E-ATV 250 SX F
- Jaka jest aktualna cena rynkowa E-ATV 250 SX F?
- Aktualna średnia cena za E-ATV 250 SX F, rocznik 2010, kształtuje się na poziomie 72 920 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? E-ATV 250 SX F czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność E-ATV 250 SX F?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Quad/ATV dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy E-ATV 250 SX F.
- Jak popularny jest motocykl E-ATV 250 SX F?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl E-ATV 250 SX F.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.