Honda PCX125 2020
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Honda PCX125 2020
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 52.4 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 57.9 mm |
| Moc maksymalna | 11.7 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 12 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 5000 obr./min |
| Stopień kompresji | 11 |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Siła odśrodkowa |
| Zapłon | Cyfrowy, Tranzystor |
| przeniesienie napędu | Pas |
| Typ skrzyni biegów | Variomatic |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 2 |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 124.9 cm³ |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|
Hamulce przednie
| Tłok | Trzy tłoki |
|---|
Hamulec tylny
| typ | Bęben |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 90 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 90 % |
| średnica przedniej opony | 14 cal |
| Szerokość tylnej opony | 100 mm |
| Wysokość tylnej opony | 90 % |
| Średnica tylnej opony | 14 cal |
| Długość | 1930 mm |
| Szerokość | 740 mm |
| Wysokość | 1100 mm |
| Rozstaw osi | 1315 mm |
| Wysokość siedzenia od | 760 mm |
| Masa mokra | 130 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 8 l |
| Kategorie prawa jazdy | A1 |
Najnowsze artykuły 1000PS o Honda PCX125
Cena Honda PCX125
Honda PCX125 Historia
Honda PCX125 2025

13 KM
125 cm³
133 kg
16 148,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2024

12.5 KM
125 cm³
130 kg
14 561,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2023

12.5 KM
125 cm³
130 kg
13 020,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2022

12.5 KM
125 cm³
130 kg
12 445,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2021

12.5 KM
125 cm³
130 kg
12 012,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2020

11.7 KM
124.9 cm³
130 kg
11 341,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2019

11.7 KM
124.9 cm³
130 kg
30 052,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2018

11.7 KM
124.9 cm³
130 kg
10 206,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2017

11.7 KM
124.9 cm³
130 kg
9476,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2016

11.7 KM
124.9 cm³
130 kg
8847,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2015

11.7 KM
124.9 cm³
130 kg
8610,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2014

11.7 KM
124.9 cm³
130 kg
9873,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2013

11.3 KM
124.9 cm³
124 kg
7009,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2012

11.3 KM
124.9 cm³
124 kg
7374,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2011

11 KM
124.9 cm³
125 kg
8619,00 złśrednia cena rynkowa
Honda PCX125 2010

11 KM
124.9 cm³
125 kg
6649,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ opony Honda PCX125
Alternatywy dla Honda PCX125
FAQ Honda PCX125
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Honda PCX125?
- Aktualna średnia cena za Honda PCX125, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 15 740 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 11 km.
- Który skuter jest lepszy? Honda PCX125 czy Honda SH125i?
- Możesz porównać te dwie hulajnogi klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Honda PCX125?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Scooter dostępność tego skutera jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Honda PCX125.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Honda PCX125? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2013, stabilność ceny Honda PCX125 wyglądała dobrze na tle innych skuterów kategorii Scooter. Trend cenowy wynosił 0% w pierwszym roku, -4% w drugim roku i -9% w trzecim roku.
- Jak popularny jest skuter Honda PCX125?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na skuter Honda PCX125. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów skuterów w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Honda PCX125 Zdjęcia
Źródło: 1000PS


























