BMW R 1200 C Independent
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja BMW R 1200 C Independent 2005
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 61 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Wał napędowy |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 1170 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1650 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 740 mm |
| Masa sucha | 238 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 17.5 l |
| Prędkość maksymalna | 168 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
FAQ BMW R 1200 C Independent
- Jaka jest aktualna cena rynkowa BMW R 1200 C Independent?
- Aktualna średnia cena za BMW R 1200 C Independent, rocznik 2002, kształtuje się na poziomie 42 990 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 40 985 km.
- Który motocykl jest lepszy? BMW R 1200 C Independent czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność BMW R 1200 C Independent?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Chopper/Cruiser dostępność tego motocykla jest niska. Na rynku jest mało egzemplarzy BMW R 1200 C Independent.
- Jak popularny jest motocykl BMW R 1200 C Independent?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl BMW R 1200 C Independent.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
BMW R 1200 C Independent Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć




























