Blata Minimotard 2.6
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja Blata Minimotard 2.6 2009
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 3 KM |
|---|
| obr./min przy mocy maksymalnej | 8700 obr./min |
|---|
| Moment obrotowy | 3.5 Nm |
|---|
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6000 obr./min |
|---|
| Typ sprzęgła | Siła odśrodkowa |
|---|
| Liczba cylindrów | 1 |
|---|
| Liczba taktów | 2-suwowy |
|---|
| Chłodzenie | Powietrze |
|---|
| Pojemność skokowa | 39.9 cm³ |
|---|
Podwozie
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| Długość | 960 mm |
|---|
| Masa sucha | 19.2 kg |
|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 1 l |
|---|
| Kategorie prawa jazdy | AM |
|---|
FAQ Blata Minimotard 2.6
- Który motocykl jest lepszy? Blata Minimotard 2.6 czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Blata Minimotard 2.6?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Pocketbike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Blata Minimotard 2.6.
- Jak popularny jest motocykl Blata Minimotard 2.6?
- Na rynku obserwuje się małe zapotrzebowanie na motocykl Blata Minimotard 2.6.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.