Arctic Cat 400 DVX
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja Arctic Cat 400 DVX 2009
Silnik i układ napędowy
| Liczba taktów | 4-suwowy |
|---|
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
|---|
| Zawory | DOHC |
|---|
| Chłodzenie | płyn |
|---|
| Pojemność skokowa | 398 cm³ |
|---|
Hamulce przednie
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 10 cal |
|---|
| Długość | 183 mm |
|---|
| Szerokość | 116 mm |
|---|
| Wysokość | 116 mm |
|---|
| Rozstaw osi | 124 mm |
|---|
| Masa sucha | 190 kg |
|---|
FAQ Arctic Cat 400 DVX
- Który motocykl jest lepszy? Arctic Cat 400 DVX czy Dinli Sports 450 Special Onroad?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Arctic Cat 400 DVX?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Quad/ATV dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Arctic Cat 400 DVX.
- Jak popularny jest motocykl Arctic Cat 400 DVX?
- Na rynku obserwuje się duże zapotrzebowanie na motocykl Arctic Cat 400 DVX.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania