Yamaha Tricity 300 Airbag
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Yamaha Tricity 300 Airbag 2026
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 70 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 75.9 mm |
| Moc maksymalna | 28 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7250 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 28.9 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 5750 obr./min |
| Stopień kompresji | 10.9 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Starter | Elektryczny |
| Zapłon | Tranzystor |
| przeniesienie napędu | Pas |
| Typ skrzyni biegów | Variomatic |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Zawory | OHC |
| Chłodzenie | płyn |
| Smarowanie | Wymuszony |
| Pojemność skokowa | 292 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| skok | 100 mm |
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz |
|---|---|
| skok | 84 mm |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Średnica | 267 mm |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 267 mm |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS, Połączony układ hamulcowy, ABS na zakrętach, , , |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 120 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 70 % |
| średnica przedniej opony | 14 cal |
| Szerokość tylnej opony | 140 mm |
| Wysokość tylnej opony | 70 % |
| Średnica tylnej opony | 14 cal |
| Długość | 2250 mm |
| Szerokość | 815 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 1595 mm |
| Wysokość siedzenia od | 795 mm |
| Masa mokra (z ABS) | 242 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13 l |
| Kategorie prawa jazdy | B |
| Zasięg | 393 km |
| łączna emisja CO2 | 76 g/km |
| Łączne zużycie paliwa | 3.3 l/100km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Prześwit | 130 mm |
Wyposażenie
| wyposażenie | Poduszka powietrzna, Łączność, Reflektory LED, Wyświetlacz TFT, Zintegrowany system nawigacji, , , , , , |
|---|
FAQ opony Yamaha Tricity 300 Airbag
FAQ Yamaha Tricity 300 Airbag
- Który skuter jest lepszy? Yamaha Tricity 300 Airbag czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwie hulajnogi klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Yamaha Tricity 300 Airbag?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Scooter dostępność tego skutera jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Yamaha Tricity 300 Airbag.
- Jak popularny jest skuter Yamaha Tricity 300 Airbag?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na skuter Yamaha Tricity 300 Airbag.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów skuterów w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Yamaha Tricity 300 Airbag Zdjęcia
Źródło: 1000PS











































