Mash 50cc Scrambler
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja Mash 50cc Scrambler 2026
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 2.85 KM |
|---|
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7000 obr./min |
|---|
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
|---|
| Starter | Elektryczny, Kopnięcie |
|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
|---|
| Typ skrzyni biegów | Zmiana biegów |
|---|
| Liczba cylindrów | 1 |
|---|
| Liczba taktów | 4-suwowy |
|---|
| Zawory | OHC |
|---|
| Chłodzenie | Powietrze |
|---|
| Pojemność skokowa | 49 cm³ |
|---|
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy |
|---|
| Średnica | 32 mm |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz |
|---|
| Amortyzator | Dual Shock |
|---|
Podwozie
| Typ ramy | Pojedyncza podstawka |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|
| Średnica | 220 mm |
|---|
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 18 cal |
|---|
| Średnica tylnej opony | 18 cal |
|---|
| Długość | 1980 mm |
|---|
| Szerokość | 830 mm |
|---|
| Wysokość | 1110 mm |
|---|
| Wysokość siedzenia od | 780 mm |
|---|
| Masa sucha | 105 kg |
|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 14 l |
|---|
| Prędkość maksymalna | 45 km/h |
|---|
| Kategorie prawa jazdy | AM |
|---|
| Zasięg | 875 km |
|---|
| łączna emisja CO2 | 36 g/km |
|---|
| Łączne zużycie paliwa | 1.6 l/100km |
|---|
| Norma Euro | Euro 5+ |
|---|
Wyposażenie
| wyposażenie | Nowoczesna elektronika |
|---|
FAQ Mash 50cc Scrambler
- Który motocykl jest lepszy? Mash 50cc Scrambler czy Mash Fifty?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Mash 50cc Scrambler?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Mash 50cc Scrambler.
- Jak popularny jest motocykl Mash 50cc Scrambler?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Mash 50cc Scrambler.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Mash 50cc Scrambler Zdjęcia