QJ Motor SFA 600 P
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja QJ Motor SFA 600 P 2026
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 44.9 KM |
|---|
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7250 obr./min |
|---|
| Moment obrotowy | 53 Nm |
|---|
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 5500 obr./min |
|---|
| Starter | Elektryczny |
|---|
| przeniesienie napędu | Pas |
|---|
| Typ skrzyni biegów | Variomatic |
|---|
| Liczba cylindrów | 1 |
|---|
| Liczba taktów | 4-suwowy |
|---|
| Chłodzenie | płyn |
|---|
| Pojemność skokowa | 577 cm³ |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|
| Średnica | 210 mm |
|---|
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 12 cal |
|---|
| Średnica tylnej opony | 12 cal |
|---|
| Długość | 2330 mm |
|---|
| Szerokość | 1274 mm |
|---|
| Wysokość | 1440 mm |
|---|
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|
| Masa mokra | 528 kg |
|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 25 l |
|---|
| Prędkość maksymalna | 95 km/h |
|---|
| Prześwit | 273 mm |
|---|
FAQ QJ Motor SFA 600 P
- Jaka jest aktualna cena rynkowa QJ Motor SFA 600 P?
- Aktualna średnia cena za QJ Motor SFA 600 P, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 33 570 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? QJ Motor SFA 600 P czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność QJ Motor SFA 600 P?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Quad/ATV dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz QJ Motor SFA 600 P.
- Jak popularny jest motocykl QJ Motor SFA 600 P?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl QJ Motor SFA 600 P.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
QJ Motor SFA 600 P Zdjęcia