Benda Napoleonbob 125 2026
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Benda Napoleonbob 125 2026
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | V |
|---|---|
| średnica cylindra | 42 mm |
| skok tłoka | 45 mm |
| Moc maksymalna | 14 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.9 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6500 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.3 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej, Antihopping, Systemy sprzęgła |
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Typ skrzyni biegów | Zmiana biegów |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 3 |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 125 cm³ |
Przednie zawieszenie
| skok | 75 mm |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Dual Shock |
| skok | 38 mm |
| Regulacja | Obciążenie wstępne |
| Materiał | Stal |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Średnica | 320 mm |
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
| Technologia | promieniowy |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 260 mm |
| Tłok | Dwa tłoki |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS, Kontrola trakcji |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 130 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 80 % |
| średnica przedniej opony | 18 cal |
| Szerokość tylnej opony | 160 mm |
| Wysokość tylnej opony | 70 % |
| Średnica tylnej opony | 18 cal |
| Długość | 2315 mm |
| Szerokość | 805 mm |
| Wysokość | 1035 mm |
| Rozstaw osi | 1545 mm |
| Wysokość siedzenia od | 748 mm |
| Masa mokra | 195 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 9 l |
| Kategorie prawa jazdy | A1, B196 |
| Zasięg | 200 km |
| łączna emisja CO2 | 64 g/km |
| Łączne zużycie paliwa | 2.7 l/100km |
| Hałas stacjonarny | 91 dB |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Prześwit | 120 mm |
Wyposażenie
| wyposażenie | Wyświetlacz TFT, Nowoczesna elektronika |
|---|
Cena Benda Napoleonbob 125
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
FAQ opony Benda Napoleonbob 125
FAQ Benda Napoleonbob 125
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Benda Napoleonbob 125?
- Aktualna średnia cena za Benda Napoleonbob 125, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 23 700 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? Benda Napoleonbob 125 czy Benda Napoleonbob 250?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Benda Napoleonbob 125?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Chopper/Cruiser dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Benda Napoleonbob 125.
- Jak popularny jest motocykl Benda Napoleonbob 125?
- Na rynku obserwuje się średnie zapotrzebowanie na motocykl Benda Napoleonbob 125.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Benda Napoleonbob 125 Zdjęcia
Źródło: 1000PS
























