Peugeot Kisbee S Naked
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja Peugeot Kisbee S Naked 2026
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 3.5 KM |
|---|
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7700 obr./min |
|---|
| Moment obrotowy | 3.2 Nm |
|---|
| Starter | Elektryczny |
|---|
| Typ sprzęgła | Siła odśrodkowa |
|---|
| przeniesienie napędu | Pas |
|---|
| Typ skrzyni biegów | Variomatic |
|---|
| Liczba cylindrów | 1 |
|---|
| Liczba taktów | 4-suwowy |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz |
|---|
| Amortyzator | Monoshock |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| Długość | 1854 mm |
|---|
| Szerokość | 664 mm |
|---|
| Wysokość | 1156 mm |
|---|
| Rozstaw osi | 1256 mm |
|---|
| Wysokość siedzenia od | 760 mm |
|---|
| Masa sucha | 90 kg |
|---|
| Masa mokra | 97 kg |
|---|
| Zasięg | 380 km |
|---|
| łączna emisja CO2 | 41 g/km |
|---|
Wyposażenie
| wyposażenie | Topcase, Komfort, Schowek |
|---|
FAQ Peugeot Kisbee S Naked
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Peugeot Kisbee S Naked?
- Aktualna średnia cena za Peugeot Kisbee S Naked, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 8 810 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który motocykl jest lepszy? Peugeot Kisbee S Naked czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Peugeot Kisbee S Naked?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Peugeot Kisbee S Naked.
- Jak popularny jest motocykl Peugeot Kisbee S Naked?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Peugeot Kisbee S Naked.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
Peugeot Kisbee S Naked Zdjęcia