Vertigo Nitro DLR 125 2025
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja Vertigo Nitro DLR 125 2025
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 54 mm |
|---|
| skok tłoka | 54.5 mm |
|---|
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
|---|
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
|---|
| Liczba biegów | 6 |
|---|
| Liczba cylindrów | 1 |
|---|
| Liczba taktów | 2-suwowy |
|---|
| Pojemność skokowa | 125 cm³ |
|---|
Przednie zawieszenie
| Marka | Tech |
|---|
| skok | 170 mm |
|---|
| Regulacja | Kompresja, Napięcie wstępne sprężyny, Odbicie |
|---|
Tylne zawieszenie
| Regulacja | Kompresja, Obciążenie wstępne, Odbicie |
|---|
| Materiał | Aluminium |
|---|
Podwozie
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
|---|
Hamulec tylny
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | Tryby jazdy |
|---|
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 21 cal |
|---|
| Średnica tylnej opony | 18 cal |
|---|
| Rozstaw osi | 1310 mm |
|---|
| Wysokość siedzenia od | 680 mm |
|---|
| Masa mokra | 68 kg |
|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 2.3 l |
|---|
FAQ Vertigo Nitro DLR 125
- Który motocykl jest lepszy? Vertigo Nitro DLR 125 czy Honda TRX 250 TE?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Vertigo Nitro DLR 125?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Trial dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Vertigo Nitro DLR 125.
- Jak popularny jest motocykl Vertigo Nitro DLR 125?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Vertigo Nitro DLR 125.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Vertigo Nitro DLR 125 Zdjęcia