CFMOTO CFORCE 850 XC 2024
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.
Kluczowa specyfikacja CFMOTO CFORCE 850 XC 2024
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | V |
|---|
| średnica cylindra | 91 mm |
|---|
| skok tłoka | 61.5 mm |
|---|
| Moc maksymalna | 60 KM |
|---|
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7250 obr./min |
|---|
| maksymalny moment obrotowy | 64 Nm |
|---|
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 6250 obr./min |
|---|
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
|---|
| Starter | Elektryczny |
|---|
| Typ skrzyni biegów | Variomatic |
|---|
| Liczba cylindrów | 2 |
|---|
| Typ silnika | 4-suwowy |
|---|
| Zawory | OHC |
|---|
| Chłodzenie | płyn |
|---|
| Pojemność skokowa | 800 cm³ |
|---|
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Ramię A |
|---|
Tylne zawieszenie
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
|---|
Hamulec tylny
Wymiary i waga
| Długość | 2395 mm |
|---|
| Szerokość | 1264 mm |
|---|
| Wysokość | 1420 mm |
|---|
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|
| Masa mokra | 480 kg |
|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 30 l |
|---|
| Kategorie prawa jazdy | B |
|---|
FAQ CFMOTO CFORCE 850 XC
- Jaka jest aktualna cena rynkowa CFMOTO CFORCE 850 XC?
- Aktualna średnia cena za CFMOTO CFORCE 850 XC, rocznik 2022, kształtuje się na poziomie 37 340 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 1 877 km.
- Który motocykl jest lepszy? CFMOTO CFORCE 850 XC czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność CFMOTO CFORCE 850 XC?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Quad/ATV dostępność tego motocykla jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy CFMOTO CFORCE 850 XC.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza CFMOTO CFORCE 850 XC? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2023, stabilność ceny CFMOTO CFORCE 850 XC była niska na tle innych motocykli kategorii Quad/ATV. Trend cenowy wynosił -12% w pierwszym roku i +6% w drugim roku.
- Jak popularny jest motocykl CFMOTO CFORCE 850 XC?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl CFMOTO CFORCE 850 XC.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
CFMOTO CFORCE 850 XC Zdjęcia